promo

Aplikacja od JaYestem

Ponad rok temu grupa osób ze Szkoły Nowej Ewangelizacji św. Jana Chrzciciela i Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie wyszła z inicjatywą ewangelizacyjną tworząc niezwykłą drogę odkrywania tego, że Bóg jest w Twoim życiu. Wówczas powstała strona JaYestem (www.jayestem.pl) oraz zainicjowane zostały działania w mediach społecznościowych, które trafiły do tysięcy osób!

Teraz wychodzimy z nowym projektem – aplikacji JaYestem dostępnej za darmo w sklepie Google Play i App Store.

Zanim pojawił się pomysł aplikacji…

Pomysł aplikacji zrodził się po projekcie D.A.R.-u, czyli Drogi Absolutnie Rewelacyjnej. Był to cykl 9-ciu spotkań składający się z około 30-minutowego filmiku oraz materiałów do pracy na cały tydzień. Ta internetowa droga to nic innego jak odkrycie Kogoś, kto kocha nieustannie. W I edycji D.A.R.-u wzięło udział ponad 500 osób, które co tydzień otrzymywały e-mail z materiałami do pracy własnej. Na naszą skrzynkę mailową otrzymaliśmy wiele świadectw:


„Na początku pragnę całym sercem podziękować za tak piękne rekolekcje, poświęcony czas, trud tygodniowych przygotowań. Bardzo to doceniam i ogromnie się cieszę, że mogłam brać udział w tak pięknej przygodzie… Mam nadzieję, że to nie będzie tylko przygoda, ale zostawi ślad w moim  życiu na zawsze.
  Wiele razy byłam wzruszona, uskrzydlona, poruszona treścią slajdów i konferencji. Co się zmieniło w moim życiu…?  Zawsze byłam blisko Boga,  jednak moje myślenie było trochę inne. Bycie z Bogiem w relacji, w codzienności, w chwilach radości i codziennych rutynowych zadaniach. Nie jestem sama, tak bardzo to wiem i wierzę w to. Wiem, że w życiu nie będzie idealnie, nie zawsze wszystko się układa, lecz kiedy wiem, że wszystko zostawiam Bogu, moje trudne sprawy, ON działa i daje znaki, pokazuje drogi.   Dziękuję, za uświadomienie tej pewności, że Bóg zna mnie po imieniu, wie ile mam włosów na głowie i chce dla mnie dobra. Czasem aż chciałoby się krzyczeć: halo, ludzie obudźcie się ON tu jest, naprawdę”   ~Asia


Dziękuję wszystkim za ten innowacyjny pomysł spotkań JaYestem. Bardzo fajny kurs, który zbiegł się z moim osobistym nawrócenie i powrotem do Boga. Więc te spotkania były dla mnie bardzo pomocny, zrozumiałam, że tak metaforycznie jestem diamentem, który jest brudny, zaniedbany i tylko w rękach Jezusa i przez działanie Ducha Świętego może zostać oczyszczony.   W czasie trwania tego kursu zaczęłam również uczęszczać na spotkania wspólnoty SNE, gdzie mogę poznawać  wspaniałych ludzi, od których uczę się jak być blisko Boga, jak otwierać się na ludzi i walczyć z własnym poczuciem bycia gorszym od tych, którzy potrafią pięknie się modlić i poznali prawdę wcześniej niż ja, więc są już na troszkę innym etapie, bardziej zaangażowanym…   ~Ania

Aplikacja JaYestem

Aplikacja pozwala m.in. skorzystać z D.A.R.-u otrzymując codziennie materiały do pracy własnej na swój telefon komórkowy.

To jednak nie wszystko! Aplikacja od JaYestem oferuje także otrzymywanie innych materiałów tj. codzienne rozważanie Słowa Bożego przygotowane przez ks. Piotra Spyrę – przyjaciela projektu JaYestem. Ponadto każdego dnia wysyłane będą grafiki ze słowem dla Ciebie!

To Ty decydujesz z czego korzystasz! W ustawieniach aplikacji możesz zapisać się do dowolnej grupy tematycznej tj.

Yest Dar – czyli seminarium odnowy wiary online z materiałami do pracy własnej,

Yest refleksja nad Słowem – krótkie rozważania Liturgii Słowa,

Yest myśl na dziś – grafiki motywacyjne z cytatami z Pisma Świętego lub świętych.

Dzięki wsparciu anonimowych darczyńców aplikacja jest dostępna za darmo. Można ją pobrać w sklepie Google Play (link) i App Store (link).

Materiały prasowe – kliknij.

Kontakt: info@jayestem.pl

Tags: No tags

Comments are closed.