122446026_2890025734434474_1704382442829658325_n

Świadectwo o JaYestem

Kiedy zaczynaliśmy projekt JaYestem nigdy nie sądziłem, że strona https://jayestem.pl zostanie wyświetlona około 20 tysięcy razy, a posty w social media’ch osiągną zasięgi blisko 1 mln. To pewnie tylko liczby. Dla jednych małe, dla innych wielkie, ale liczy się cel – głosić Tego, który #Yest.

#JaYestem to jednak nie tylko odbiorcy, ale także twórcy. Wspaniała wspólnota, pełna zaangażowania i determinacji, a nade wszystko odważna w głoszeniu świadectwa. Bogu za Was dzięki!

Po co to piszę? Pewnie dlatego, że wiele za nami i wiele przed nami. A to wszystko planuje dla nas Bóg i Jemu należy się chwała za wszystko co poprzez #JaYestem się dzieje.

Przypomnę tylko intro projektu. Pośród różnych newsów tego świata TEN ciągle elektryzuje, wywołuje radość i nienawiść równocześnie. Nie jesteśmy profesjonalistami, ale pasjonatami. Wszyscy razem tworzymy Kościół Katolicki. Wszyscy to znaczy Ci, którzy dla Ciebie nagrali swoje historie. Ci, którzy dla Ciebie stworzyli grafiki. Ci, którzy dla Ciebie od podstaw zbudowali tę stronę i Ci, którzy dla Ciebie zgodzili się promować tę inicjatywę. Robimy to wszystko ze względu na Tego, który dla Ciebie umarł, zmartwychwstał i żyje. Przekonaj się sam – https://jayestem.pl

ks. Oskar

Tags: No tags

Comments are closed.